Ruszają "Naukowe czwartki WUM" dla dziennikarzy

Biuro Rzecznika Prasowego WUM rusza z nowym projektem skierowanym do dziennikarzy „Naukowe czwartki WUM”.

Co tydzień w czwartek, niezależnie od bieżących informacji na temat działań uczelni, będziemy informować media o projektach naukowych prowadzonych przez badaczy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przybliżymy również mniej znane powszechnie, ale mamy nadzieję interesujące dla szerszego grona odbiorców, aspekty działalności naszych naukowców.

W ramach nowego cyklu jako pierwszy przedstawiamy projekt kardiologów z I Katedry i Kliniki Kardiologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy pracują nad wprowadzeniem powszechnego i skutecznego leczenia zapalenia mięśnia sercowego (ZMS).

Więcej w zakładce: Naukowe czwartki