Podsumowanie akcji "Społeczność WUM dla WOŚP"

18 331 złotych to kwota, jaką Społeczność Akademicka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zebrała na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na aukcjach podarowanych przez pracowników, studentów oraz doktorantów naszej Uczelni, w tym m.in. Rektora - prof. Mirosława Wielgosia, można było wylicytować np.: jogging z Rektorem, "Atlas of Trichoscopy" od prof. Lidii Rudnickiej, zestawy z uczelnianymi gadżetami, lunch z Dziekanem Wydziału Lekarskiego - prof. Marcinem Wojnarem, czy bluzy z logotypami wydziałów.

Organizatorami akcji byli: Samorząd Wydziału Lekarskiego, Samorząd Wydziału Medycznego, Samorząd Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, Samorząd Wydziału Farmaceutycznego, Samorząd Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz IFMSA Poland - Oddział Warszawa.