Zaproszenie dla mediów na konferencję prasową "Czy smog szkodzi dzieciom?"

Zapraszamy na konferencję prasową:

Czy smog szkodzi dzieciom?

prezentacja wyników nowatorskiego badania na temat wpływu pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10 na występowanie dolegliwości górnych dróg oddechowych u dzieci w wieku 3-12 lat

Termin: wtorek, 1 października 2019, godz.12.00

Miejsce: Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego UCK WUM, ul. Żwirki i Wigury 63A, Warszawa, sala konferencyjna na poziomie -1.

Gospodarz konferencji: dr hab. n med. Wojciech Feleszko, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Przebieg konferencji

Część 1

12.05 -12.15 – Co lekarz pediatra powinien wiedzieć o smogu? – dr hab. n med. Wojciech Feleszko, Warszawski Uniwersytet Medyczny