CSR WUM nominowane w konkursie na „Najatrakcyjniejszy Obiekt Sportowy”

Centrum Sportowo Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zostało nominowane w plebiscycie Programu Pierwszego Polskiego Radia na „Najatrakcyjniejszy Obiekt Sportowy”.

Do 22 sierpnia odbywa się głosowanie słuchaczy i internautów na specjalnej podstronie plebiscytu: https://www.polskieradio.pl/477/

Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  to nowoczesny i funkcjonalny kompleks pięciu budynków, oprócz funkcji sportowych, prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, jest również miejscem kształcenia przyszłych specjalistów od rehabilitacji. Chlubą CSR są dwa niezależne baseny  olimpijski o długości 50 metrów oraz 25 metrowy rozgrzewkowy. Basen jest przystosowany do organizowania zawodów rangi międzynarodowej, spełnia wymogi Światowej /FINA/ i Europejskiej /LEN/ Federacji Pływackiej oraz Polskiego Związku Pływackiego.

Oprócz basenów w CSR WUM znajduje się hala sportowa oraz 9 sal specjalistycznych, m.in. do: uprawiania sztuk walki, fitness, nauki tańca. Są dwie ścianki wspinaczkowe: wewnętrzna oraz zewnętrzna, ta ostatnia ma 15 metrów wysokości. Imponująco prezentuje się także taras na ostatnim piętrze.

Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne jest doskonałym miejscem do organizacji imprez, zawodów sportowych, sesji fotograficznych czy filmowych.