Edyta Karpeta

Dziedzina:
Transplantologia
Zajmowane stanowisko:
Koordynator pobierania i przeszczepiania narządów
Nazwa jednostki:
Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM; Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Transplantacyjnego i Leczenia Pozaustrojowego WUM
Krótki opis działalnosci naukowej:
Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Szkolenia Podyplomowego dla Koordynatorów Transplantacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorantka Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM, wykładowca w dziedzinie transplantologii. Organizatorka i prelegent konferencji naukowo-szkoleniowych, Programu Szkoleniowego Podstawy Dawstwa Narządów ETPOD (European Training Program on Organ Donation) oraz szkoleń z zakresu transplantologii. Autorka i współautorka prac i plakatów prezentowanych na kongresach i zjazdach transplantacyjnych. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu medycyny transplantacyjnej.
Obszary tematyczne działaności eksperckiej:
Transplantologia